Széchenyi 2020

Családsegítő álláshírdetés

2023. július 14.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

MMSZ Családok Háza Integrált Intézménye felvételt hirdet

a Perbáli Család – és gyermekjóléti szolgálatához családsegítő

munkakör betöltésére teljes munkaidőben.

Feladatok:

·           Az ellátotti településen élő, hozzánk forduló családokkal végzett szociális segítő munka végzése, az ellátórendszer társszervezeteivel való kapcsolattartás, együttműködés, az esetkezeléssel kapcsolatban szükséges nyilvántartási feladatok önálló végzése,  dokumentáció naprakész kezelése.

Elvárások:

·         A 15/1998.(IV.30) NM rendelet 2. számú mellékletében foglaltak alapján a családsegítő munkakörre előírt képesítés megléte:

·         felsőfokú szociális szakképzettség, okleveles pszichológus, pszichopedagógus, mentálhigiénés szakképzettség, szociológus, felekezeti szociális munkás, viselkedéselemző, közösségi szociális munkás, családterápiás konzultáns, családterapeuta, kognitív- és viselkedésterápiás konzultáns, család- és gyermekvédelem szakos pedagógus, család- és gyermekvédő tanár, család- és gyermekvédő pedagógus, játék-
és szabadidő- szervező tanár, addiktológiai konzultáns vagy gyermek- és ifjúságvédelmi tanácsadó oklevéllel rendelkező: nevelőtanár, pedagógus, pedagógiai előadó, gyógypedagógus, védőnő, teológus, hittanár, hittantanár, okleveles pasztorális tanácsadó/okleveles pasztorális tanácsadó és szervezetfejlesztő szakember,

·          Gyermekjóléti alapellátásban szerzett, legalább 2 év tapasztalat

·         B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Érvényes erkölcsi bizonyítvány
Magyar állampolgárság
Egészségügyi alkalmasság
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (irodai alkalmazások)
Önálló munkavégzés
Jó kommunikációs készség
Team együttműködés
Cselekvőképesség
Jogviszony jellege, időtartama:

Teljes munkaidő (napi 8 óra)
Határozatlan idejű jogviszony
Munkavégzés székhelye:

·         2071 Páty, Csilla von Boeselager utca 3.

Munkavégzés ellátási területe:

·         Perbál település

A pályázatnak tartalmaznia kell:

Önéletrajz
Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezesét a  gati.melinda@ maltai.hu e-mail címen, illetve a 06-30/ 690 36 00 telefonszámon.

Hírek, aktualitások

Hirdetések

Közszolgáltatók elérhetőségei és hibabejelentés